buffy.cz

  Kdo jsem

Tvorba

Čtyřlístek

Projekty

Kontakt
TOPlist

Petr Fismol
 

Základní faktografické poznatky o mně

Jmenuji se Petr Fismol a lidi mě už léta oslovují BUFFY. Tuto přezdívku jsem dostal někdy v roce 1994, takže skutečně není ženského rodu. Narodil jsem se 22.9.1980 v Karviné, kde jsem pár let také strávil. Později jsme se přestěhovali do Orlové (pátá etapa rulez), což je město mé puberty. Orlovou mám docela rád, i když koncepce panelákového města nenadchne každého. Celkem čtyři roky svého života jsem strávil převážně v Bílovci, městě mých středoškolských studií. Nyní už vzpomínám v dobrém, respektive už si asi pamatuji jen to fajn. A nyní jsem zakotvil v Ostravě, kterou jsem si hodně oblíbil. Ostrava se mění před očima a jsem rád, že jsem už pár let u toho. A co dělám? Už léta se snažím podnikat a dělám, co je potřeba.

Má zdárná i nezdárná studia

  • Základní škola U lesa, Karviná
  • Základní škola Karla Dvořáčka, Orlová
  • GMK Bílovec - Gymnázium Mikuláše Koperníka - zaměření matematika (maturita 1999)
  • VŠB-TU Ostrava - Vykoká Škola Báňská - fakulta FEI, 2 roky studia
  • Ostravská Univerzita - Přírodovědná fakulta, obor Informační systémy, 3 roky studia

Vzorek mého hlasu

Ze starých stránek jsem převzal tento vzorek mého hlasu. Řekněme, že je vytvořen někdy kolem roku 1996, tak se moc nelekněte. Tak to je opravdu můj hlas.

Na co rád vzpomínám

Rád vzpomínám na časy modemů 2400 baudů, dob BBSek a FIDOnetu. Pamatuje te si taky ta záhadná čísla 2:421/59.2, která byla vašim jediným poznávacím znakem v dobách, kdy se o internetu jen četlo? No a ještě předtím je to období ZX Spectra, Didaktiku GAMA, kazetových mechanik a černobílých televizí. Někde mezi tím bylo IQ 151 neboli CONSUL se zelenými obrazovkami a osmipalcovými disketami. A jestli pamatujete i děrné štítky a jejich čtečky, jste jistě jiná generace než já :)

buffy na facebooku
www.facebook.com/fismol

buffy na google maps - street view
maps.google.com